Dialight CDS1190NWW
Numéro de pièce
CDS1190NWW
Fabricant
Dialight
Catégorie :
LED-Beleuchtung – COBs, Engines, Module, Streifen
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CDS1190NWW.pdf
Description
CDS1190 36 NWLEDS WIDE CE
Product details
1. How to order CDS1190NWW on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CDS1190NWW price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDS1190NWW?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CDS1190NWW.
7.How to contact us to get technical supports, such as CDS1190NWW pin diagram, CDS1190NWW datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricant Dialight Dialight Dialight Dialight Dialight
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CD CD CD CD CD
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type LED Engine LED Engine LED Engine LED Engine LED Engine
Color White, Neutral White, Neutral White, Neutral White, Neutral White, Neutral
CCT(K) 3800K ~ 4100K 3800K ~ 4100K 3800K ~ 4100K 3800K ~ 4100K 3800K ~ 4100K
Wavelength - - - - -
LuminousFlux@Current/Temperature 3600lm 3600lm 3600lm 3600lm 3600lm
Current-Test - - - - -
Temperature-Test - - - - -
Voltage-Forward(Vf)(Typ) 44V 44V 44V 44V 44V
Lumens/Watt@Current-Test - - - - -
Current-Max 350mA 350mA 350mA 350mA 350mA
CRI(ColorRenderingIndex) - - - - -
ViewingAngle - - - - -
Features - - - - -
Size/Dimension 1190.00mm L x 50.00mm W 1190.00mm L x 50.00mm W 1190.00mm L x 50.00mm W 1190.00mm L x 50.00mm W 1190.00mm L x 50.00mm W
Height 28.00mm 28.00mm 28.00mm 28.00mm 28.00mm