CUI Devices CFM-7015C-150-406-22
Numéro de pièce
CFM-7015C-150-406-22
Fabricant
CUI Devices
Catégorie :
Bürstenlose DC-Lüfter (BLDC)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CFM-7015C-150-406-22.pdf
Description
DC AXIAL FAN, 70 MM SQUARE, 15 M
Product details
1. How to order CFM-7015C-150-406-22 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CFM-7015C-150-406-22 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CFM-7015C-150-406-22?
Fabricant CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices
Packaging Box Box Box Box Box
Series CFM-70C CFM-70C CFM-70C CFM-70C CFM-70C
ProductStatus Active Active Active Active Active
Voltage-Rated 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC 12VDC
Size/Dimension Square - 70mm L x 70mm H Square - 70mm L x 70mm H Square - 70mm L x 70mm H Square - 70mm L x 70mm H Square - 70mm L x 70mm H
Width 15.50mm 15.50mm 15.50mm 15.50mm 15.50mm
StaticPressure 0.220 in H2O (54.8 Pa) 0.220 in H2O (54.8 Pa) 0.220 in H2O (54.8 Pa) 0.220 in H2O (54.8 Pa) 0.220 in H2O (54.8 Pa)
FanType Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial Tubeaxial
Noise 40.6dB(A) 40.6dB(A) 40.6dB(A) 40.6dB(A) 40.6dB(A)
Power(Watts) 3.96 W 3.96 W 3.96 W 3.96 W 3.96 W