CFM-9225B-130-356-20.pdf
| Image |
| Fabricant | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | CFM-92B | CFM-92B | CFM-92B | CFM-92B | CFM-92B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 92.2mm L x 92.2mm H | Square - 92.2mm L x 92.2mm H | Square - 92.2mm L x 92.2mm H | Square - 92.2mm L x 92.2mm H | Square - 92.2mm L x 92.2mm H |
| Width | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm | 32.00mm |
| StaticPressure | 0.150 in H2O (37.3 Pa) | 0.150 in H2O (37.3 Pa) | 0.150 in H2O (37.3 Pa) | 0.150 in H2O (37.3 Pa) | 0.150 in H2O (37.3 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 35.6dB(A) | 35.6dB(A) | 35.6dB(A) | 35.6dB(A) | 35.6dB(A) |
| Power(Watts) | 3.6 W | 3.6 W | 3.6 W | 3.6 W | 3.6 W |