Vishay Sfernice CH02016-330RGFTA
Numéro de pièce
CH02016-330RGFTA
Fabricant
Vishay Sfernice
Catégorie :
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Emballage
02016 (0504 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CH02016-330RGFTA.pdf
Description
CH 02016 330U 2% F TR100 E2
Product details
1. How to order CH02016-330RGFTA on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CH02016-330RGFTA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CH02016-330RGFTA?
Fabricant Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Series CH CH CH CH CH
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 330 Ohms 330 Ohms 330 Ohms 330 Ohms 330 Ohms
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
Power(Watts) 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.019 L x 0.015 W (0.48mm x 0.39mm) 0.019 L x 0.015 W (0.48mm x 0.39mm) 0.019 L x 0.015 W (0.48mm x 0.39mm) 0.019 L x 0.015 W (0.48mm x 0.39mm) 0.019 L x 0.015 W (0.48mm x 0.39mm)
Height-Seated(Max) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm)