Bourns Inc. CI160808-3N3D
Numéro de pièce
CI160808-3N3D
Fabricant
Bourns Inc.
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
0603 (1608 Metric)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CI160808-3N3D.pdf
Description
FIXED IND 3.3NH 300MA 220MOHM SM
Product details
1. How to order CI160808-3N3D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CI160808-3N3D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CI160808-3N3D?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CI160808-3N3D.
Fabricant Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CI160808 CI160808 CI160808 CI160808 CI160808
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH 3.3 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max
Q@Freq 10 @ 100MHz 10 @ 100MHz 10 @ 100MHz 10 @ 100MHz 10 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 3.2GHz 3.2GHz 3.2GHz 3.2GHz 3.2GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz