ITT Cannon, LLC CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13
Numéro de pièce
CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13
Fabricant
ITT Cannon, LLC
Catégorie :
Rundsteckverbinder
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13.pdf
Description
CONN RCPT MALE 3POS GOLD CRIMP
Product details
1. How to order CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CIR030FP-14S-7P-F80-T12-13?
Fabricant ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CIR CIR CIR CIR CIR
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 3 3 3 3 3
Shell Size - Insert 14S-7 14S-7 14S-7 14S-7 14S-7
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item29 - - - - -
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 13A 13A 13A 13A 13A
Item34 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC 500VAC, 700VDC