Vishay Dale CRA04S08351K0JTD
Numéro de pièce
CRA04S08351K0JTD
Fabricant
Vishay Dale
Catégorie :
Widerstandsnetzwerke, Arrays
Emballage
0804, Convex, Long Side Terminals
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CRA04S08351K0JTD.pdf
Description
RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804
Product details
1. How to order CRA04S08351K0JTD on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CRA04S08351K0JTD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRA04S08351K0JTD?
Fabricant Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Series CRA04 CRA04 CRA04 CRA04 CRA04
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance(Ohms) 51k 51k 51k 51k 51k
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
NumberofResistors 4 4 4 4 4
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 8 8 8 8 8
PowerPerElement 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Applications - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm) 0.079 L x 0.039 W (2.00mm x 1.00mm)