Daburn Electronics CRT12-10BK-100
Numéro de pièce
CRT12-10BK-100
Fabricant
Daburn Electronics
Catégorie :
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CRT12-10BK-100.pdf
Description
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
Product details
1. How to order CRT12-10BK-100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CRT12-10BK-100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRT12-10BK-100?
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG 12 AWG
ConductorStrand 19/25 19/25 19/25 19/25 19/25
Jacket(Insulation)Diameter 0.302 (7.67mm) 0.302 (7.67mm) 0.302 (7.67mm) 0.302 (7.67mm) 0.302 (7.67mm)
Jacket(Insulation)Thickness - - - - -
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 50kV 50kV 50kV 50kV 50kV
OperatingTemperature -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C -90°C ~ 200°C