Central Technologies CT0603CTF-51NG
Numéro de pièce
CT0603CTF-51NG
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CT0603CTF-51NG.pdf
Description
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Product details
1. How to order CT0603CTF-51NG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CT0603CTF-51NG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT0603CTF-51NG?
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct0603ctf ct0603ctf ct0603ctf ct0603ctf ct0603ctf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 51 nH 51 nH 51 nH 51 nH 51 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 570mOhm 570mOhm 570mOhm 570mOhm 570mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 1.85GHz 1.85GHz 1.85GHz 1.85GHz 1.85GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C