Central Technologies CT1008PSF-153M
Numéro de pièce
CT1008PSF-153M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CT1008PSF-153M.pdf
Description
SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Product details
1. How to order CT1008PSF-153M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CT1008PSF-153M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT1008PSF-153M?
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct1008psf ct1008psf ct1008psf ct1008psf ct1008psf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 1.15Ohm 1.15Ohm 1.15Ohm 1.15Ohm 1.15Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C