Central Technologies CTCDC5D23F-121K
Numéro de pièce
CTCDC5D23F-121K
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCDC5D23F-121K.pdf
Description
120UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCDC5D23F-121K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCDC5D23F-121K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCDC5D23F-121K?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCDC5D23F CTCDC5D23F CTCDC5D23F CTCDC5D23F CTCDC5D23F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 320mA 320mA 320mA 320mA 320mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.25Ohm Max 1.25Ohm Max 1.25Ohm Max 1.25Ohm Max 1.25Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz