Central Technologies CTCDRH105RF-680N
Numéro de pièce
CTCDRH105RF-680N
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCDRH105RF-680N.pdf
Description
68UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCDRH105RF-680N on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCDRH105RF-680N price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCDRH105RF-680N?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCDRH105RF CTCDRH105RF CTCDRH105RF CTCDRH105RF CTCDRH105RF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 1.65A 1.65A 1.65A 1.65A 1.65A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 201mOhm Max 201mOhm Max 201mOhm Max 201mOhm Max 201mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz