Central Technologies CTCDRH73CF-330M
Numéro de pièce
CTCDRH73CF-330M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCDRH73CF-330M.pdf
Description
33UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCDRH73CF-330M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCDRH73CF-330M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCDRH73CF-330M?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCDRH73CF CTCDRH73CF CTCDRH73CF CTCDRH73CF CTCDRH73CF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 910mA 910mA 910mA 910mA 910mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max 240mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz