Central Technologies CTCVCF-222M
Numéro de pièce
CTCVCF-222M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCVCF-222M.pdf
Product details
1. How to order CTCVCF-222M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-222M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-222M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-222M.
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Current-Saturation(Isat) 340mA 340mA 340mA 340mA 340mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 10Ohm Max 10Ohm Max 10Ohm Max 10Ohm Max 10Ohm Max
Q@Freq 65 @ 252kHz 65 @ 252kHz 65 @ 252kHz 65 @ 252kHz 65 @ 252kHz
Frequency-SelfResonant 500kHz 500kHz 500kHz 500kHz 500kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz