Central Technologies CTCVCF-332M
Numéro de pièce
CTCVCF-332M
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCVCF-332M.pdf
Product details
1. How to order CTCVCF-332M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-332M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-332M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-332M.
Material-Core - - - - -
Inductance 3.3 mH 3.3 mH 3.3 mH 3.3 mH 3.3 mH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 220 mA 220 mA 220 mA 220 mA 220 mA
Current-Saturation(Isat) 270mA 270mA 270mA 270mA 270mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max 12Ohm Max
Q@Freq 50 @ 252kHz 50 @ 252kHz 50 @ 252kHz 50 @ 252kHz 50 @ 252kHz
Frequency-SelfResonant 420kHz 420kHz 420kHz 420kHz 420kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz