Central Technologies CTCVCF-333J
Numéro de pièce
CTCVCF-333J
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCVCF-333J.pdf
Product details
1. How to order CTCVCF-333J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-333J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-333J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-333J.
Material-Core - - - - -
Inductance 33 mH 33 mH 33 mH 33 mH 33 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 67 mA 67 mA 67 mA 67 mA 67 mA
Current-Saturation(Isat) 85mA 85mA 85mA 85mA 85mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 130Ohm Max 130Ohm Max 130Ohm Max 130Ohm Max 130Ohm Max
Q@Freq 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz 50 @ 79.6kHz
Frequency-SelfResonant 140kHz 140kHz 140kHz 140kHz 140kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz