Central Technologies CTCVCF-392J
Numéro de pièce
CTCVCF-392J
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCVCF-392J.pdf
Product details
1. How to order CTCVCF-392J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-392J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-392J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-392J.
Material-Core - - - - -
Inductance 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA 200 mA
Current-Saturation(Isat) 245mA 245mA 245mA 245mA 245mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 18Ohm Max 18Ohm Max 18Ohm Max 18Ohm Max 18Ohm Max
Q@Freq 30 @ 252kHz 30 @ 252kHz 30 @ 252kHz 30 @ 252kHz 30 @ 252kHz
Frequency-SelfResonant 290kHz 290kHz 290kHz 290kHz 290kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz