Central Technologies CTCVCF-473J
Numéro de pièce
CTCVCF-473J
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTCVCF-473J.pdf
Product details
1. How to order CTCVCF-473J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTCVCF-473J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCVCF-473J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCVCF-473J.
Material-Core - - - - -
Inductance 47 mH 47 mH 47 mH 47 mH 47 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 53 mA 53 mA 53 mA 53 mA 53 mA
Current-Saturation(Isat) 73mA 73mA 73mA 73mA 73mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 220Ohm Max 220Ohm Max 220Ohm Max 220Ohm Max 220Ohm Max
Q@Freq 30 @ 25.2kHz 30 @ 25.2kHz 30 @ 25.2kHz 30 @ 25.2kHz 30 @ 25.2kHz
Frequency-SelfResonant 90kHz 90kHz 90kHz 90kHz 90kHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz 10 kHz