Central Technologies CTDSS1005F-823L
Numéro de pièce
CTDSS1005F-823L
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTDSS1005F-823L.pdf
Description
82UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTDSS1005F-823L on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTDSS1005F-823L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTDSS1005F-823L?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTDSS1005F CTDSS1005F CTDSS1005F CTDSS1005F CTDSS1005F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±15% ±15% ±15% ±15% ±15%
CurrentRating(Amps) 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 380mOhm Max 380mOhm Max 380mOhm Max 380mOhm Max 380mOhm Max
Q@Freq 35 @ 2.52MHz 35 @ 2.52MHz 35 @ 2.52MHz 35 @ 2.52MHz 35 @ 2.52MHz
Frequency-SelfResonant 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz 8MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz