Central Technologies CTRL5480F-2-270K
Numéro de pièce
CTRL5480F-2-270K
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Radial, Vertical Cylinder
Fiche technique
CTRL5480F-2-270K.pdf
Description
27UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-2-270K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-2-270K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-2-270K?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRL5480F-2 CTRL5480F-2 CTRL5480F-2 CTRL5480F-2 CTRL5480F-2
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Saturation(Isat) 1.1A 1.1A 1.1A 1.1A 1.1A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 73mOhm Max 73mOhm Max 73mOhm Max 73mOhm Max 73mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz