Central Technologies CTRL5480F-3-150K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-150K
Fiche technique
CTRL5480F-3-150K.pdf
Description
15UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-150K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-150K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-150K?
Material-Core - - - - -
Inductance 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH 15 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A
Current-Saturation(Isat) 3.3A 3.3A 3.3A 3.3A 3.3A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 43mOhm Max 43mOhm Max 43mOhm Max 43mOhm Max 43mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz