Central Technologies CTRL5480F-3-152K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-152K
Fiche technique
CTRL5480F-3-152K.pdf
Description
1500UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-152K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-152K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-152K?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3
Material-Core - - - - -
Inductance 1.5 mH 1.5 mH 1.5 mH 1.5 mH 1.5 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 246 mA 246 mA 246 mA 246 mA 246 mA
Current-Saturation(Isat) 340mA 340mA 340mA 340mA 340mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2.76Ohm Max 2.76Ohm Max 2.76Ohm Max 2.76Ohm Max 2.76Ohm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz