Central Technologies CTRL5480F-3-221K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-221K
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Radial, Vertical Cylinder
Fiche technique
CTRL5480F-3-221K.pdf
Description
220UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-221K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-221K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-221K?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA 800 mA
Current-Saturation(Isat) 860mA 860mA 860mA 860mA 860mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 353mOhm Max 353mOhm Max 353mOhm Max 353mOhm Max 353mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz