Central Technologies CTRL5480F-3-272K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-272K
Fiche technique
CTRL5480F-3-272K.pdf
Description
2700UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-272K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-272K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-272K?
Material-Core - - - - -
Inductance 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 150 mA 150 mA 150 mA 150 mA 150 mA
Current-Saturation(Isat) 238mA 238mA 238mA 238mA 238mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 6Ohm Max 6Ohm Max 6Ohm Max 6Ohm Max 6Ohm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz