Central Technologies CTRL5480F-3-391K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-391K
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Radial, Vertical Cylinder
Fiche technique
CTRL5480F-3-391K.pdf
Description
390UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-391K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-391K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-391K?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3 CTRL5480F-3
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 390 µH 390 µH 390 µH 390 µH 390 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 490 mA 490 mA 490 mA 490 mA 490 mA
Current-Saturation(Isat) 650mA 650mA 650mA 650mA 650mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 720mOhm Max 720mOhm Max 720mOhm Max 720mOhm Max 720mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz