Central Technologies CTRL5480F-3-473K
Numéro de pièce
CTRL5480F-3-473K
Fiche technique
CTRL5480F-3-473K.pdf
Description
47000UH RADIAL FIXED INDUCTR
Product details
1. How to order CTRL5480F-3-473K on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTRL5480F-3-473K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-3-473K?
Material-Core - - - - -
Inductance 47 mH 47 mH 47 mH 47 mH 47 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 36 mA 36 mA 36 mA 36 mA 36 mA
Current-Saturation(Isat) 46mA 46mA 46mA 46mA 46mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 94.2Ohm Max 94.2Ohm Max 94.2Ohm Max 94.2Ohm Max 94.2Ohm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz