Central Technologies CTSPMA4012F-6R8M
Numéro de pièce
CTSPMA4012F-6R8M
Fabricant
Central Technologies
Catégorie :
Festinduktivitäten
Emballage
Nonstandard
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CTSPMA4012F-6R8M.pdf
Description
POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 6.8UH
Product details
1. How to order CTSPMA4012F-6R8M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CTSPMA4012F-6R8M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPMA4012F-6R8M?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPMA4012F CTSPMA4012F CTSPMA4012F CTSPMA4012F CTSPMA4012F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A 1.6 A
Current-Saturation(Isat) 2.4A 2.4A 2.4A 2.4A 2.4A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 223mOhm Max 223mOhm Max 223mOhm Max 223mOhm Max 223mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz