Cypress Semiconductor Corp CY6264-55SNXI
Numéro de pièce
CY6264-55SNXI
Fabricant
Cypress Semiconductor Corp
Catégorie :
Speicher
Emballage
28-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY6264-55SNXI.pdf
Description
IC SRAM 64KBIT PARALLEL 28SOIC
Product details
1. How to order CY6264-55SNXI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY6264-55SNXI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY6264-55SNXI?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CY6264-55SNXI.
Packaging Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube
Series MoBL® MoBL® MoBL® MoBL® MoBL®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8) 64Kb (8K x 8)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency - - - - -
WriteCycleTime-WordPage 55ns 55ns 55ns 55ns 55ns
AccessTime 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns 55 ns
Voltage-Supply 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V