Cypress Semiconductor Corp CY7C0830AV-167BBC
Numéro de pièce
CY7C0830AV-167BBC
Fabricant
Cypress Semiconductor Corp
Catégorie :
Speicher
Emballage
144-LBGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C0830AV-167BBC.pdf
Description
DUAL-PORT SRAM, 64KX18, 4NS
Product details
1. How to order CY7C0830AV-167BBC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C0830AV-167BBC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C0830AV-167BBC?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)