Cypress Semiconductor Corp CY7C1356S-166AXI
Numéro de pièce
CY7C1356S-166AXI
Fabricant
Cypress Semiconductor Corp
Catégorie :
Speicher
Emballage
100-LQFP
Fiche technique
CY7C1356S-166AXI.pdf
Description
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order CY7C1356S-166AXI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1356S-166AXI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1356S-166AXI?
Packaging Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag Tray,Bag
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V