Cypress Semiconductor Corp CY7C1362A-150AJC
Numéro de pièce
CY7C1362A-150AJC
Fabricant
Cypress Semiconductor Corp
Catégorie :
Speicher
Emballage
100-LQFP
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1362A-150AJC.pdf
Description
STANDARD SRAM, 512KX18, 4.5NS
Product details
1. How to order CY7C1362A-150AJC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1362A-150AJC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1362A-150AJC?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18) 9Mb (512K x 18)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)