Cypress Semiconductor Corp CY7C1364C-166BZI
Numéro de pièce
CY7C1364C-166BZI
Emballage
165-LBGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1364C-166BZI.pdf
Description
IC SRAM 8MBIT PARALLEL 165FBGA
Product details
1. How to order CY7C1364C-166BZI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1364C-166BZI price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1364C-166BZI?
Packaging Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube Bulk,Tube
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 8Mb (256K x 32) 8Mb (256K x 32) 8Mb (256K x 32) 8Mb (256K x 32) 8Mb (256K x 32)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz 166 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns 3.5 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.63V 3.135V ~ 3.63V 3.135V ~ 3.63V 3.135V ~ 3.63V 3.135V ~ 3.63V