Cypress Semiconductor Corp CY7C1370B-150AC
Numéro de pièce
CY7C1370B-150AC
Emballage
100-LQFP
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1370B-150AC.pdf
Description
ZBT SRAM, 512KX36, 3.8NS
Product details
1. How to order CY7C1370B-150AC on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1370B-150AC price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1370B-150AC?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36) 18Mb (512K x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz 150 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns 3.8 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)