Cypress Semiconductor Corp CY7C1446AV25-250BGI
Numéro de pièce
CY7C1446AV25-250BGI
Emballage
209-BGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1446AV25-250BGI.pdf
Description
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 209FBGA
Product details
1. How to order CY7C1446AV25-250BGI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1446AV25-250BGI price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1446AV25-250BGI?
Packaging Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 36Mb (512K x 72) 36Mb (512K x 72) 36Mb (512K x 72) 36Mb (512K x 72) 36Mb (512K x 72)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 2.6 ns 2.6 ns 2.6 ns 2.6 ns 2.6 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V