Cypress Semiconductor Corp CY7C1474BV25-167BGIT
Numéro de pièce
CY7C1474BV25-167BGIT
Emballage
209-BGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1474BV25-167BGIT.pdf
Description
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 209FBGA
Product details
1. How to order CY7C1474BV25-167BGIT on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1474BV25-167BGIT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1474BV25-167BGIT?
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series NoBL™ NoBL™ NoBL™ NoBL™ NoBL™
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72) 72Mb (1M x 72)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V