Cypress Semiconductor Corp CY7C1480BV33-167BZI
Numéro de pièce
CY7C1480BV33-167BZI
Emballage
165-LBGA
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.CY7C1480BV33-167BZI.pdf
Description
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
Product details
1. How to order CY7C1480BV33-167BZI on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the CY7C1480BV33-167BZI price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1480BV33-167BZI?
Packaging Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray Tray,Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 72Mb (2M x 36) 72Mb (2M x 36) 72Mb (2M x 36) 72Mb (2M x 36) 72Mb (2M x 36)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz 167 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns 3.4 ns
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V 3.135V ~ 3.6V