Diodes Incorporated DM6W13A-13
Numéro de pièce
DM6W13A-13
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-218AB
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DM6W13A-13.pdf
Description
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO218
Product details
1. How to order DM6W13A-13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DM6W13A-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DM6W13A-13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DM6W13A-13.
7.How to contact us to get technical supports, such as DM6W13A-13 pin diagram, DM6W13A-13 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-218AB DO-218AB DO-218AB DO-218AB DO-218AB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 13V 13V 13V 13V 13V
Voltage-Breakdown(Min) 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V 14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V 21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 214A 214A 214A 214A 214A
Power-PeakPulse 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW)