Diodes Incorporated DM6W20A-13
Numéro de pièce
DM6W20A-13
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
TVS - Dioden
Emballage
DO-218AB
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DM6W20A-13.pdf
Description
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218
Product details
1. How to order DM6W20A-13 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DM6W20A-13 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DM6W20A-13?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DM6W20A-13.
7.How to contact us to get technical supports, such as DM6W20A-13 pin diagram, DM6W20A-13 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-218AB DO-218AB DO-218AB DO-218AB DO-218AB
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Breakdown(Min) 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 142A 142A 142A 142A 142A
Power-PeakPulse 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW) 4600W (4.6kW)