Microchip Technology DSC1123CE2-200.0000
Numéro de pièce
DSC1123CE2-200.0000
Fabricant
Microchip Technology
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.DSC1123CE2-200.0000.pdf
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Product details
1. How to order DSC1123CE2-200.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the DSC1123CE2-200.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1123CE2-200.0000?
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1123 DSC1123 DSC1123 DSC1123 DSC1123
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz 200 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA 32mA 32mA 32mA 32mA
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)