ECS Inc. ECX-P37CM-66.666
Numéro de pièce
ECX-P37CM-66.666
Fabricant
ECS Inc.
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
6-SMD, No Lead
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ECX-P37CM-66.666.pdf
Description
XTAL OSC XO 66.6660MHZ LVPECL
Product details
1. How to order ECX-P37CM-66.666 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the ECX-P37CM-66.666 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECX-P37CM-66.666?
Fabricant ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 66.666 MHz 66.666 MHz 66.666 MHz 66.666 MHz 66.666 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 48mA 48mA 48mA 48mA 48mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)