EZ1086CM3.45TRT.pdf
| Image |
| Numéro de pièce | SC1565IS-1.8TRT | SC4216STRT | SC573V33RTRC | SC573V18RTRC | SC560AULTRT |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.45V | 3.45V | 3.45V | 3.45V | 3.45V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.2V @ 1.5A | 1.2V @ 1.5A | 1.2V @ 1.5A | 1.2V @ 1.5A | 1.2V @ 1.5A |
| Current-Output | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Current-Quiescent(Iq) | 14 mA | 14 mA | 14 mA | 14 mA | 14 mA |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) |