EZ1086CT-3.3T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EZ1086CT-3.3T.
| Image |
| Numéro de pièce | SC1565IS-1.8TRT | SC4216STRT | SC573V33RTRC | SC573V18RTRC | SC560AULTRT |
| Package/Case | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 | TO-220-3 |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| OutputType | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 1.35V @ 1.5A | 1.35V @ 1.5A | 1.35V @ 1.5A | 1.35V @ 1.5A | 1.35V @ 1.5A |
| Current-Output | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Current-Quiescent(Iq) | 14 mA | 14 mA | 14 mA | 14 mA | 14 mA |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| PSRR | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) | 72dB (120Hz) |