Diodes Incorporated FN2500220
Numéro de pièce
FN2500220
Fabricant
Diodes Incorporated
Catégorie :
Oszillatoren
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FN2500220.pdf
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS
Product details
1. How to order FN2500220 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FN2500220 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FN2500220?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN2500220.
7.How to contact us to get technical supports, such as FN2500220 pin diagram, FN2500220 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN SaRonix-eCera™ FN
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability - - - - -
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType - - - - -
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)