Bivar Inc. FRS3.5-16LG
Numéro de pièce
FRS3.5-16LG
Fabricant
Bivar Inc.
Catégorie :
Platinenabstandshalter, Abstandshalter
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FRS3.5-16LG.pdf
Description
ROUND SPACER M3.5 NYLON 16MM
Product details
1. How to order FRS3.5-16LG on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FRS3.5-16LG price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FRS3.5-16LG?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FRS3.5-16LG.
Fabricant Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series FRS FRS FRS FRS FRS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Round Spacer Round Spacer Round Spacer Round Spacer Round Spacer
Threaded/Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded Unthreaded
Gender Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female Female, Female
ScrewThreadSize M3.5 M3.5 M3.5 M3.5 M3.5
Diameter-Inside 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm) 0.161 (4.09mm)
Diameter-Outside 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm) 0.248 (6.30mm)
BetweenBoardHeight 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm)
Length-Overall 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm) 0.630 (16.00mm)