Hirose Electric Co Ltd FX10A-80P/8-SV(71)
Numéro de pièce
FX10A-80P/8-SV(71)
Fabricant
Hirose Electric Co Ltd
Catégorie :
Rechteck-Steckverbinder - Arrays, Kantenausführung Mezzanine (Platine-zu-Platine)
Emballage
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FX10A-80P/8-SV(71).pdf
Description
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Product details
1. How to order FX10A-80P/8-SV(71) on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FX10A-80P/8-SV(71) price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FX10A-80P/8-SV(71)?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series FunctionMax™ FX10 FunctionMax™ FX10 FunctionMax™ FX10 FunctionMax™ FX10 FunctionMax™ FX10
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 80 80 80 80 80
Pitch 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
MatedStackingHeights 4mm 4mm 4mm 4mm 4mm