Hirose Electric Co Ltd FX11LA-68P-SV(21)
Numéro de pièce
FX11LA-68P-SV(21)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FX11LA-68P-SV(21).pdf
Description
CONN HDR 68POS SMD GOLD
Product details
1. How to order FX11LA-68P-SV(21) on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FX11LA-68P-SV(21) price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FX11LA-68P-SV(21)?
Series FX11 FX11 FX11 FX11 FX11
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 68 68 68 68 68
Pitch 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
MatedStackingHeights 2mm 2mm 2mm 2mm 2mm