Hirose Electric Co Ltd FX18-80P-0.8SV10
Numéro de pièce
FX18-80P-0.8SV10
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FX18-80P-0.8SV10.pdf
Description
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Product details
1. How to order FX18-80P-0.8SV10 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FX18-80P-0.8SV10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FX18-80P-0.8SV10?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series FunctionMax™ FX18 FunctionMax™ FX18 FunctionMax™ FX18 FunctionMax™ FX18 FunctionMax™ FX18
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 80 80 80 80 80
Pitch 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm) 0.031 (0.80mm)
NumberofRows 2 2 2 2 2
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Features Board Guide Board Guide Board Guide Board Guide Board Guide
ContactFinish Gold Gold Gold Gold Gold
MatedStackingHeights 25mm, 30mm 25mm, 30mm 25mm, 30mm 25mm, 30mm 25mm, 30mm