Hirose Electric Co Ltd FX8C-140P-SV2(91)
Numéro de pièce
FX8C-140P-SV2(91)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FX8C-140P-SV2(91).pdf
Description
CONN HDR 140POS SMD GOLD
Product details
1. How to order FX8C-140P-SV2(91) on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FX8C-140P-SV2(91) price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FX8C-140P-SV2(91)?
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 140 140 140 140 140
Pitch 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm)
ContactFinishThickness - - - - -
MatedStackingHeights 7mm, 12mm 7mm, 12mm 7mm, 12mm 7mm, 12mm 7mm, 12mm