Hirose Electric Co Ltd FX8C-140S-SV5(71)
Numéro de pièce
FX8C-140S-SV5(71)
Fiche technique
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.FX8C-140S-SV5(71).pdf
Description
CONN RCPT 140POS SMD GOLD
Product details
1. How to order FX8C-140S-SV5(71) on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the FX8C-140S-SV5(71) price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FX8C-140S-SV5(71)?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C FunctionMax™ FX8C
ProductStatus Active Active Active Active Active
NumberofPositions 140 140 140 140 140
Pitch 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm) 0.024 (0.60mm)
ContactFinishThickness - - - - -
MatedStackingHeights 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm 10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm