GE150A1851F01.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GE150A1851F01.
| Image |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | GE150 (150W) | GE150 (150W) | GE150 (150W) | GE150 (150W) | GE150 (150W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Current-Output(Max) | 8.33A | 8.33A | 8.33A | 8.33A | 8.33A |
| Power(Watts) | 150 W | 150 W | 150 W | 150 W | 150 W |
| NoLoadPowerConsumption | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) | 150mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C | -20°C ~ 50°C |
| OutputConnector | Rectangular, 6 Position | Rectangular, 6 Position | Rectangular, 6 Position | Rectangular, 6 Position | Rectangular, 6 Position |
| CordLength | 45.9 (1.17m) | 45.9 (1.17m) | 45.9 (1.17m) | 45.9 (1.17m) | 45.9 (1.17m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 6.46 L x 2.83 W x 1.46 H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm) | 6.46 L x 2.83 W x 1.46 H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm) | 6.46 L x 2.83 W x 1.46 H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm) | 6.46 L x 2.83 W x 1.46 H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm) | 6.46 L x 2.83 W x 1.46 H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm) |